Басейн «Дельфін» і центр для дітей-інвалідів у Полтаві ремонтуватимуть і в 2013 році

Завершити ремонт цих полтавських закладів у 2012 році не вистачило часу і грошей. Тому у бюджеті Полтави 2013 року на реконструкцію цих об’єктів знову виділяються кошти – 350 тисяч гривень.

На реконструкцію будівлі ДЮСШ № 3 з плавання (басейну «Дельфін») по вул.Фрунзе, 9а, яку за 2,5 мільйона планували завершити ще восени 2012 року, у бюджеті розвитку Полтави на 2013 рік передбачили 80 тисяч гривень. Під реконструкцію міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років по вул. Калініна, 27а, яка за 5 мільйонів гривень теж мала скінчитися восени минулого року, у 2013 влада виділила 270 тисяч гривень. Що завадило виконати роботи з капітального ремонту цих двох дитячих закладів вчасно, у Полтавському міськвиконкомі не пояснюють.

- Роботи з реконструкції басейну «Дельфін» виконані у обсязі, що забезпечує надійну експлуатацію споруди і не перешкоджає проведенню занять з плавання, оскільки наразі завершується ремонт адміністративного приміщення ДЮСШ №3. Ступінь готовності реконструкції будівлі міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років – близько 70%. Відкриття закладу планується у І півріччі 2013 року, - повідомили в прес-службі міської ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов