Оформлення аптеки у центрі Полтави порушує норми

Нова аптека в самому центрі міста своєю вивіскою псує вигляд вулиці і порушує норми встановлення.

Вивіска аптеки в центрі міста ображає естетичні смаки полтавців. Із такою скаргою звернувся до СМІ мешканець Полтави. Він написав журналістам лист, в якому скаржиться на «аляповатість» вивіски та оформлення аптеки, яка естетично не поєднується з оздобленням історичного центру міста.

Так у будинку, за адресою Фрунзе 17, нещодавно відкрилася аптека, замість колишнього магазину «Весна». Величезні яскраві різнокольорові банери та вивіска, в порівнянні з дизайном всієї вулиці та центру міста, виглядає, на думку читача, не дуже естетично. Окрім того, як з’ясувалося, з порушеннями законодавства та норм.

Чи законно встановлена така вивіска й чи відповідає вона нормам оздоблення центру міста, відповів головний художник Полтави, Миколи Шевельов:

- Існують закони та норми, які регулюють встановлення вивісок та оформлення фасаду аптек, магазинів, тощо. Наприклад, закон про рекламу, договір, рішення міської ради, рішення Кабінету Міністрів. Ми в рамках моніторингу не змогли пропустити таке оформлення аптеки в самому центрі Полтави. Ми помітили порушення норм встановлення, окрім цього таке оформлення виглядає не дуже естетично й має інформаційне перевантаження. В даний момент ми направили листа до спілки захисту прав споживача й найближчим часом плануємо вирішити дане питання.

9793_600

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов