Полтавські нічні клуби можуть перевірити через бразильську трагедію

Бразильська трагедія спонукала посилити контроль об’єктів із масовим перебуванням людей.

По всій території України Державна служба з надзвичайних ситуацій проведе моніторинг та аналіз стану пожежної та техногенної безпеки культурно-розважальних закладів, особливо нічних клубів, ресторанів та інших розважальних закладів.

Про це повідомили в прес – службі України з надзвичайних ситуацій.

Особливу увагу приділятимуть стану енергогосподарства, шляхам евакуації, наявності та працездатності зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання, системі протипожежного захисту. Також організують і проведуть практичні відпрацювання оперативних планів і пожежогасіння культурно-розважальних закладів.

Про порушення, які виявлять на об’єктах стосовно створення загрози пожежі та перешкоджанню її гасіння висвітлюватимуть у  засобах масової інформації

Нагадаємо,  27 січня 2013 року під час проведення культурно-розважальних заходів у нічному клубі «Кісс» (м. Санта-Марія, Бралізія) виникла пожежа, внаслідок якої загинули 245 людей, 131 людину з травмами та опіками доставили до лікарень. Причина такої кількості загиблих і травмованих – незадовільний протипожежний стан закладу, а також незнання обслуговуючим персоналом обов’язків на випадок пожежі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов