На Полтавщині «перебоїв» з пенсіями немає - Пенсійний фонд

На сьогоднішній день під опікою органів Пенсійного фонду області знаходиться майже 468 тис. громадян. Для більшості з них пенсія є основним джерелом доходів, тому коли в засобах масової інформації з’являються сумнівні коментарі щодо банкрутства Пенсійного фонду, невиплати пенсій та усіляких негараздів, що очікують літніх людей, виникає паніка та дестабілізація соціального клімату в суспільстві.

Саме така ситуація спостерігається нині, коли після інтерв’ю на одному з центральних телеканалів, сотні пенсіонерів кинулися телефонувати до пенсійних установ області з проханням пояснити ситуацію з подальшим фінансуванням і виплатою коштів.

Як повідомлялося в інтернет-просторі раніше, завдяки своєчасному фінансуванню виплата січневих пенсій завершилася достроково. За три дні до офіційного завершення виплатного періоду Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області у повному обсязі профінансувало потребу на виплату пенсій і допомоги через поштові відділення, а 24 січня останні кошти були спрямовані до банківських установ. У цілому на виплату пенсій і допомоги в області різним категоріям громадян знадобилося 678 млн. гривень.

Задля забезпечення пенсійних виплат працівники Фонду не припиняють роботу щодо максимального наповнення пенсійного бюджету, зменшення обсягів заборгованості зі сплати страхових та єдиного внесків. За оперативними даними, виконання планових завдань по надходженню власних коштів у січні становить 101%. Отже, зроблено відчутний наробок для виплати пенсій у лютому.

Зараз триває підготовча робота, коли вся необхідна документація надходить до центрів поштового зв’язку і банківських установ, розпочинається авансове фінансування наступного виплатного періоду, початок якого згідно із законодавством припадає на 4 лютого 2013 року.

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов