У Полтаві розповіли про реорганізацію МНС в державну службу

Що несе в собі така організація обговорювали під час підведення підсумків 2012 року в ТУ МНС Полтавської області.

Коли ж зміняться назви управління МНС та Держтехногенбезпеки наразі ще не відомо.

DSCN2572

 Петро Коротинський

– Міністерство реформується в державну службу, – розповів Петро Коротинський, заступник директора Департаменту управляння рятувальними силами. – Назва зміниться, урядом уже прийняте відповідне положення. Коли  ж – це технічне питання. Ми тепер є орган державної влади, який координується через міністерство оборони. Але ми як були відомством, що вирішує в комплексі питання щодо рятування, запобігання і надання людям допомоги, так і продовжуватимемо ці завдання виконувати. Запорука більш ефективної роботи в тому, що ми більш тісно зможемо працювати з Міністерством оборони. Тому що до сьогодні існували певні труднощі залучення тих ресурсів, що є в Збройних силах. А це достатньо великі ресурси. Ще один аспект реформування – поєднання функцій запобігання і реагування. Тож техногенну та пожежну інспекцію теж включають в державну службу.  І весь  комплекс питань щодо захисту населення від пожеж та надзвичайних ситуацій вирішуватиметься під одним началом. Буде один керівник,  який знатимемо проблему, зможе впливати на неї і на етапі запобігання, і на етапі реагування. Реформа не стосується функцій, а більше організаційного плану.

Як повідомили у відділі роботи із ЗМІ та громадськістю ТУ МНС у Полтавській області, реорганізація має відбутись без скорочень кадрового забеспечення.

20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов