В Полтавській області залишать без змін тарифи на приміські перевезення залізницею

Південна залізниця відмовилася від підвищення тарифів на приміські перевезення.

Враховуючи невисокий рівень прибутків більшої частини населення в Харківській, Сумській, Полтавській регіонах, Південна залізниця відмовилась від вже погодженого рішення щодоіндексації тарифів на приміські перевезення.

Як повідомили в прес-центрі Південної залізниці, ПЗ продовжує здійснювати соціальну місію з реалізації найдоступнішого виду перевезень — приміських. Приміські поїзди сьогодні найдоступніший та швидкісний вид транспорту, який до того ж забезпечує масові перевезення пасажирів на великі відстані та надає в повній мірі можливість скористатися своїм правом на безкоштовний (пільговий) проїзд деяким категоріям громадян.

На сьогодні рівень діючих приміських тарифів не відповідає тим витратам, які несе залізниця в сфері приміських перевезень. Витрати залізниці при здійсненні даного виду перевезень покриваються доходами лише на 9%.

Відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт» при рівні тарифів на перевезення пасажирів в приміському сполученні, які не забезпечують рентабельність цих перевищень, збитки залізниці повинні компенсуватися із місцевих бюджетів. На жаль, це питання до кінця залишається не вирішеним.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов