Із 1 лютого вартість проїзду в приміських потягах зросте на 15%

Як запевняють залізничники - пільговики і надалі їздитимуть безкоштовно. Єдине прохання до останніх – придбавати у касах посадкові талони – для звітності.

Із наступної п'ятниці найдешевше, приміське, сполучення подорожчає на 15%. Втім, заспокоюють залізничники, для пільговиків проїзд і надалі залишатиметься безкоштовним.

- На одну і ту ж відстань на маршрутці 50 гривень, а потягом - 9 гривень. Неможливо просто співставити. І якщо говорити про це подорожчання на 15%, то це від 29 копійок за першу і другу зони і до 1 гривні 17-ти копійок на відстань до 350 км. Я думаю, що на гаманець звичайної родини це суттєво не вплине, - запевняє начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень, Ольга Дяченко.

Приміське сполучення було і залишається збитковим, в черговий раз нагадують залізничники. Втім із часом ситуація стає іще складнішою – рівень компенсації за вкладені залізницею кошти невпинно падає. Іще у жовтні минулого року зі ста вкладених гривень мали віддачу у 93 копійки, нині і того менше – лише 76. Причиною цьому, пояснює очільниця Полтавської дирекції залізничних перевезень Ольга Дяченко, є фактично нульовий пасажиропотік, на папері, звісно. Фахівець наводить конкретний приклад: за добу по Карлівці кількість проданих квитків 12-ть, а потяг весь фактично забитий.

- Наші пасажири і ті, що мають платити, і ті, що їздять безкоштовно, не сплачують у каси. Навіть ветерани, які повинні брати у касах посадочні талони безкоштовно, їх не беруть. Якщо немає талону, то у мене в звітності 0, а це - моя підстава сказати, що я перевезла хоч 6, хоч 10, але пасажирів, - розповідає Ольга Дяченко

Вже навіть виставляють на станції посадочні бригади, однак і тут – назустріч йдуть далеко не всі.

Відтак відсутність посадкового талону, у звітності – порожні електрички, які потім вимагатимуть відміняти. Наприклад, продовжує Ольга Дяченко, в грудні від Мінтрансу отримали документ – прорахуйте найбільш збиткові напрямки, де в подальшому мали б відмінити приміські потяги.

Як наголошує начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень, завдяки існуючій від області компенсації на Полтавщині не було відмінено жодного потягу. Більше того – в планах у рамках зустрічі губернатора з профільним міністром проситимуть повернути полтавцям 2 пасажирські потяги: 111-й і 113-й – Полтава-Київ та Полтава-Маріуполь відповідно.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов