Сергій Жадан виступив у Полтаві заради хворого письменника і презентував чужу книгу

27012013185232_852

У Полтаві відбулися благодійні літературні читання, участь в яких разом з місцевими та київськими поетами узяв Сергій Жадан.


У кафе «Villa Krokodilа» прийшло більше 50 полтавців, аби послухати сучасну літературу та допомогти зібрати кошти для хворого письменника Павла Вольвача. Благодійні літературні читання «Люди дивують» радо підтримали і полтавці: виступали місцеві поети Дмитро Козуленко, Макс Солодовник, Ніка Новікова та інші.

Нагадаємо, Павлу Вольвачу нещодавно видалили пухлину на шиї і виявили рідкісну саркому. Попри страшну назву хвороби, у нього є шанс, є надія і є бажання її перемогти.

Благодійні читання, вхід на які коштував 25 гривень, розпочали поетки-жінки, тож і поезія була ліричною, романтичною, трішки сумною. Після чого долучилися хлопці: молоді поети не лише презентували присутнім свої твори, але й смішили присутніх власними поетичними словами.

Бурхливі оплески та справжній ажіотаж викликав виступ Сергія Жадана. Виступ харківського майстра художнього слова і став родзинкою благодійного літературного вечору. Однак на заваді виступу Жадана жартома став полтавець, який перепросив, що перебиває і сказав, що для нього класно бути сьогодні у залі, назвавши захід «жестю», чим викликав усмішки присутніх.

Жадан прочитав полтавцям кілька своїх віршів, серед яких – на соціальну тему і лірику. Оплески, сміх, сум – такі емоції викликав Сергій Жадан, читаючи. Вільних місць у залі не було, тож працівники закладу доносили стільці з іншої зали. На підтримку Павла Вольвача не лише читали, але й співали, зокрема відома полтавська група «Брат Кіндрат». Їх полтавці довго не хотіли відпускати зі сцени, вимагали пісень. Музиканти виконали кілька композицій, під оплески присутніх, а дехто ще й підспівував та танцював.

На читаннях мав бути присутнім ще один харківський письменник, Сашко Ушкалов. Однак він не зміг приїхати, тож його нову книгу «Жесть» презентував полтавцям Жадан, зачитавши уривок з неї.

Наприкінці заходу присутні окупували Сергій Жадана, за автографами та підписами його книг, які можна було купити. Дехто просто підходив сказати «Спасибі, що Ви пишете, Ви класний!», дехто — потиснути руку та привітатися особисто.

27012013185843_852
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов