У Полтаві на концерті «Стрибожих внуць» одружили незнайомців

Акапельний концерт полтавського гурту «Стрибожі внуці» , що відбувся в
«Антикафе Посиденьки» у Полтаві, перетворився на справжню весільну церемонію, а за молодих обрали дівчину й хлопця, навіть не знайомих один з одним.

NOTC8_hS4hI

- Коли я стояла,  наче наречена, а дівчата з гурту співали, немов би для мене, то я відчувала усе, про що вони співають. А взагалі від цих весільних пісень стає дуже тепло на душі. Авжеж, я не сприймаю всерйоз , що цей хлопець буде моїм чоловіком, але, як мені сказали, ці співи діють як заговори, тому ймовірно, що цього року зустріну своє кохання, - поділилася з «наречена» Олена.

Майже за годину дзвінкоголосі «внуці» розказали  усе про весільний обряд - від сватання до покрівлі голови молодої, приправляючи розповідь то тужливим піснями нареченої, то хвацькими жартами бояр.

Як зазначили дівчата, сьогоднішній вечір став скоріш репетицією їх нового весільного циклу пісень. У планах зробити ціле шоу, аби показати глядачам більше  традицій та звичаїв, що супроводжували укладання шлюбу.

- Взагалі ідея з інсценуванням українського весільного обряду з'явилася тому, що  хотілося показати людям, як у давнину святкували започаткування нової родини. Бо обрядові пісні - важлива частина нашої історії і культури, тож ми не маємо права про них забувати, - говорить одна з учасниць гурту.

Двогодинна програма вечора містила в собі не тільки фрагменти з «Весілля». Багатий репертуар «Стрибожих внуць» дозволив їм проспівати і купальські пісні, і погребальні, і «соромецькі» частушки.

NCb-SMHYUC4
загруженное
24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов