В українських містах можуть заборонити супермаркети

В українських містах можуть зникнути супермаркети. Представники Партії регіонів пропонують демонтувати їх. Створювати нові «регіонали» планують дозволити лише за межами населених пунктів, пише «Коммерсант-Україна».

Так, народний депутат Олег Царьов зареєстрував законопроект N2067 «Про стимулювання розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів». Документом запропоновано взяти антиринкову норму - обмежити функціонування торговельних мереж на території всіх населених пунктів. В межах міста зможуть працювати тільки продовольчі або змішані магазини (продукти харчування і непродовольчі товари) загальною площею до 300 кв. м.

А універсами, супермаркети можуть повністю зникнути з міст.

У Партії регіонів пропонують їх демонтувати, а нові дозволити створювати тільки за межами населених пунктів. супер-і гіпермаркети планується винести за межі населених пунктів не менше ніж на 5 км. У них буде обмежений графік роботи: покупці зможуть купити товари лише з понеділка по суботу і тільки з 9.00 до 20.00. Неділя та святкові дні мають стати обов'язковими вихідними. Режим роботи цих закладів будуть на свій розсуд міняти місцеві органи влади.

Така реформа, пояснює Царьов, необхідна для розвитку малого і середнього бізнесу, так як зараз великі мережі знищують його. Учасники ринку називають законопроект «дивним», а його виконання – «нереальним». За даними фінансового директора компанії «Велика кишеня» Олега П'явки, тільки в Києві магазинів площею більше 300 кв. м налічується кілька сотень. Депутати парламентського комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики також неоднозначно поставилися до ініціативи.

51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов