Як Полтавська обласна влада бореться з нелегальними перевізниками

Багато хто з «нелегалів» увійшли в законне поле діяльності.

Днями заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв провів нараду з питання припинення діяльності нелегальних перевізників на території області.

З даного питання звітували начальник територіального управління Головавтотрансінспекції в Полтавській області Володимир Кужіль, заступник начальника управління ДАІ УМВС України в Полтавській області Ігор Палієнко, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Руслан Овчаренко, начальник відділу управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області Олександр Науменко. Про це повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

Так, Володимир Кужіль зазначив, що впродовж 2012 року управління Головавтотрансінспекції провело перевірки 1860 транспортних засобів нелегальних перевізників, виявлено більше 800 порушень чинного законодавства, порушниками сплачено до бюджету близько 625 тисяч гривень штрафів. Подібні перевірки проводять і працівники ДАІ УМВС України в Полтавській області, проте, як зауважив Ігор Палієнко, через недосконалість законодавчої бази не можуть вживати більш жорстких та радикальних заходів адміністративного впливу, зокрема, він згадав про відсутність в області штрафних майданчиків. Найближчим часом будуть проведені рейдові перевірки за участю представників ДАІ УМВС, Головавтотрансінспекції в Полтавській області та Полтавського міськвиконкому.

Руслан Овчаренко поінформував про роз’яснювальну роботу, яку проводить Департамент, щодо легалізації перевізників шляхом участі у конкурсах при облдержадміністрації з визначення пасажирських перевізників на внутрішньообласних маршрутах, про готовність надавати всіляку допомогу та підтримку тим нелегальним перевізникам, які матимуть бажання здійснювати свою діяльність в правовому полі. Так, ТОВ « Зелений слон» вживає заходів щодо легалізації своєї діяльності, зокрема, бере участь в конкурсі на здійснення перевезень на міжобласних маршрутах в Мінінфраструктури України, а Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, в свою чергу, погодив пропозиції та розклад руху, запропонований товариством.

На останньому конкурсі з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування на внутрішньообласних маршрутах п’ять перевізників, що здійснювали нелегальні перевезення на маршрутах Полтава — Кременчук, перемогли та почали працювати в правовому полі.

30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов