У Полтаві планують створити нейросудинний центр

Нове відділення хочуть розмістити на базі 1-ої міської лікарні Полтави. Місце під нього звільниться після переїзду з 4 поверху закладу обласної травматології.

Про плани на найближче майбутнє розповіли у міському управлінні охорони здоров’я.

— Відкриття нейросудинного відділення необхідне для покращення лікування полтавських пацієнтів з інсультами, різними гострими судинними захворюваннями. Це передбачено «Програмою запобігання та лікування судинно-мозкових захворювань у Полтаві на 2011–2015роки». Ліжка для цієї категорії хворих є зараз у неврологічному відділенні 1-ої лікарні, але число таких пацієнтів постійно зростає, тому їм необхідна більш спеціалізована допомога, — говорить Олександр Насонов, заступник начальника управління охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому.

Поки що у бюджет міста на 2013 рік кошти на відкриття нового відділення не закладені, адже потрібно ще провести ряд розрахунків щодо вартості ремонту приміщень та кількості ліжок для хворих. Проте медики сподіваються, що після остаточного переїзду обласного травматологічного відділення процес пришвидшиться, і роботи з створення у Полтаві нейросудинного центру розпочнуться вже у цьому році.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов