За два тижні нового року в Полтавській області при пожежах загинуло 10 людей

Кількість пожеж значно збільшилася, в основному, через недотримання правил безпеки при опаленні.

З початку року в області спостерігається значне зростання пожеж у житловому секторі, сказано в повідомленні прес-служби обласного МНС.

Так, за два тижні 2013 року на Полтавщині сталося 49 пожеж, при яких загинуло 10 осіб та 6 отримали опіки. При цьому 34 пожежі виникли в житловому секторі.

Причиною збільшення кількості пожеж є недотримання правил безпеки при користуванні опаленням, роблять висновок в МНС. Рятувальники області проводять профілактичну роботу. Вони ходять по домоволодінням жителів області (а більшість пожеж і нещасних випадків виникає при користуванні індивідуальним опаленням) і нагадують про правила безпеки при користуванні газовими печами і опалювальними приладами, про своєчасне очищення димарів.

Також, МНС нагадує і про інші причини частих пожеж:

  • необережність при палінні (недопалки, паління в ліжку або в інших заборонених місцях, пожежі викликають і недопалки, кинуті з балконів);
  • порушення правил експлуатації та несправність електрообладнання та побутових приладів (перевантаження старої проводки електромережі потужними приладами, використання електронагрівальних приладів кустарного виготовлення, залишені включеними без нагляду електроприлади).

Територіальне управління МНС України в Полтавській області звертається до громадян з проханням подбати про власне життя та ще раз перевірити безпеку своїх будинків під час опалювального періоду. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов