У Полтаві приватна особа продає «будинок Кукоби»

«Фонд підтримки талановитих дітей» відмовився від завершення будівництва 4-поверхової будівлі.

У Полтаві на Першотравневому проспекті, 21 за договірною ціною продається 4-х поверхова цегляна будівля з капітальним підвалом. Загальна площа - 3600 м2. Продавець визначив цільове призначення будівлі під готель, SPA-готель, освітній чи медичний заклад, офіси, банк або представництво.

Нагадаємо, що рішення про будівництво будівлі було прийнято у «Фонді захисту і підтримки талановитих дітей» у 2004 році.

Так як Фонд був організований за ініціативою екс-мера Анатолія Кукоби, то у Полтаві новобудова отримала неофіційну назву «будинок Кукоби».

Нагадаємо, що будівництво почалося в 2006 році, але в останні 2 роки роботи на об'єкті не проводилися. Як повідомив директор Фонду Анатолій Лобач, завершення будівництва 4-поверхової будівлі вимагає великих коштів, яких Фонд не має в своєму розпорядженні.

Якби задум втілився в життя, то Полтава мала б великий центр для творчості дітей. У свій час у підвалі будівлі навіть припускали встановити горна для випалювання глиняних виробів.

Посередник продавця по телефону повідомив, що будівля продається не по частинах, а цілком. Цікаво й те, що 3600 квадратів продає не Фонд, а «приватна особа». А ось ціну питання нам так і не назвали.

За темою нагадаємо, що, наприклад, будівля кінотеатру «Алмаз» (площею в 2826 м2.) продається за 2 млн. доларів. Ймовірно, в нашому випадку сума гарантовано буде не менше цієї планки.

45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов