У Полтаві привітали ВІЛ-позитивних дітей

З нагоди Старого Нового року ВІЛ-інфікованим дітям Полтави вручили солодкі подарунки

Учора з нагоди святкування Старого Нового року в Полтаві привітали ВІЛ-позитивних дітей. Захід організували працівники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Аби вручити солодкі подарунки малечі, фахівці завітали з благодійною акцією до Центру денного перебування ВІЛ-інфікованих дітей «Ти — найкращий».

До речі, центр працює у місті на базі благодійної Асоціації «Світло надії» вже 7 років. Як повідомили у прес-службі Полтавської міськради, вказаний заклад — єдине місце, де ці діти та їхні батьки можуть отримати взаєморозуміння та фахову підтримку. Батькам, наприклад, допомагають у вихованні дітей, адже центр працює як установа всебічного розвитку та медико-соціальної допомоги, де надають матеріальну підтримку медикаментами, продуктами харчування, а також консультують з питань різних складних життєвих проблем.

Матеріальну допомогу ВІЛ-позитивні діти отримують і з міського бюджету. Наприклад, улітку вони відпочили на морі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов