Для проведення ЗНО у 2013 році не вистачає 37 млн. гривень

У 2013 році проведення зовнішнього незалежного оцінювання профінансовано на рівні 2011 року, коли було 258 тисяч абітурієнтів.

Для належного проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році «Український центр оцінювання якості освіти» недоотримав від держави близько 37 млн. гривень. Про це повідомила директор УЦОЯО Ірина Зайцева.

За словами Зайцевої, на цей рік, згідно з бюджетним розподілом, на проведення ЗНО передбачено 113 млн. гривень, а для того, щоб належним чином його провести, потрібно трохи більше 150 млн. гривень.

- У 2013 році профінансовано на рівні 2011 року, коли у нас було 258 тисяч абітурієнтів. А прогнозована цифра в цьому році – 311500 абітурієнтів. Тож зрозуміло, що цього фінансування, яке було в 2011 році, не вистачить, - сказала вона.

Також директор УЦОЯО зазначила, що, починаючи з 2006 року, фахівцям центру не підвищували зарплату, а також існує проблема з приміщенням УЦОЯО. Між тим, Зайцева повідомила, що серед проблем системи зовнішнього оцінювання в Україні - необхідно вдосконалити значеннєву частину текстів та процедуру проведення ЗНО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов