4 працівників служби автомобільних доріг притягли до дисциплінарної відповідальності

За результатами розгляду подання прокуратури до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 працівників служби автомобільних доріг в області.

Наприкінці минулого року працівники прокуратури разом із  співробітниками УДАІ УМВС України в регіоні перевірили дотримання Службою автомобільних доріг в області вимог законодавства щодо створення безпечних умов руху на автомобільних шляхах загального користування. Під час перевірки було встановлено, що Служба автомобільних доріг в області та ДП «Полтавський облавтодор» не вжили достатніх заходів для підготовки більшості дорожньо-експлуатаційних організацій, підпорядкованих ДП «Полтавський облавтодор», до роботи в зимовий період. Наприклад, у Зіньківському дорожньо-ремонтному підрозділі філії «Гадяцький райавтодор» 5 одиниць із 21 снігоприбиральної та навантажувальної техніки знаходилися у несправному стані. Аналогічні порушення виявлені у філіях «Машівський райавтодор» та «Кременчуцька дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Служба автомобільних доріг в області та ДП «Полтавський облавтодор» не вживали необхідні заходи для додаткового забезпечення дорожньо-експлуатаційних організацій плужними двовідвальними та роторними механізмами, що значно підвищило б ефективність снігоприбирання та економію витрат на такі роботи.

Дорожні організації не забезпечені необхідними паливно-мастильними матеріалами та піщано-соляною сумішшю.

Усе це свідчило про порушення вимог Законів України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», що й стало причиною внесення начальнику Служби автомобільних доріг в області документа прокурорського реагування, зазначила старший прокурор прокуратури області з питань правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності  у сфері транспорту Тетяна Шапошнікова.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов