КП «Декоративні культури» відновлять роботу оранжерей у Полтаві

КП «Декоративні культури» відновлять роботу оранжерей у Полтаві

За для подальшої економії енергоресурсів в оранжереях реконструюють систему опалення

Комунальне підприємство КП «Декоративні культури» цьогоріч отримає 1,5 мільйони гривень на реконструкцію системи опалення оранжерей. Про це йдеться у новому бюджеті на 2013 рік.

Директор «Декоративних культур» Олексій Харченко розповів «Полтавщині», що їх оранжереї не експлуатуються вже 15 років.

— Система опалення, що встановлена зараз, працювала на природному газі, говорить Олексій Харченко, тому зараз використання такої системи опалення економічно недоцільне. Нова система теплозабезпечення дозволить відновити роботу оранжерей та вирощувати в них саджанці багаторічних рослин та квіткову розсаду для озеленення міста.

Також Олексій Харченко зазначив, що нові котли працюватимуть на твердому паливі, що дасть змогу економити на енергоресурсах.

Загалом твердопаливні котли в якості палива можуть використовувати дрова, вугілля або паливні гранули (пелети) — недорогу альтернативу газу і нафти. Спалювання такого виду палива (тирси, тріски, соняшникового лушпиння) дозволяє заодно вирішити проблему утилізації відходів деревообробки та сільськогосподарського виробництва.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов