Близько 2000 людям надали допомогу «Соціальний патруль» та пункти обігріву

В Полтавській області, на період з 30 грудня по 8 січня,  «Соціальний патруль» та пункти обігріву надали допомогу близько 2000 особам.

Як ми повідомляли раніше, 8 січня закінчилася робота "Соціального патруля" в Полтавській області.

З метою надання допомоги соціально незахищеному населенню, підрозділами Територіального управління МНС спільно з органами влади створено 8 соціальних патрулів, та надано допомогу 79 особам. Також на території області встановлено 92 пункти обігріву, станом на 19:00, 8 січня, пункти обігріву відвідали 1793 чоловік. 

– За період роботи соціального патрулю в області надали допомогу 79 особам, в Полтаві – близько 40, — розповів Віталій Шкаревський, начальник відділу роботи із ЗМІ та громадськістю ТУ МНС у Полтавській області. –  В основному люди звертались аби їм дали таблетку  від головного болю, зміряли тиск чи обробили рани. Допомагали як безхатченкам, так і всім іншим, хто того потребував. Такі патрулі створили на період свят, оскільки саме в цей час всі люди відпочивають, вживають алкоголь, масово потім виходять на вулиці, травмуються, чи замерзають просто неба.

Як розповів Віталій Васильович, патрульний автомобіль їздив  за певним маршрутом, де імовірно могло бути скупчення людей. Зокрема, на території вокзалів. Чи продовжуватимуть роботу такі патрулі й далі, ще вирішується. А ось пункти обігріву стали для людей вже традиційними.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов