Надійне джерело

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО)

8-го листопада у рамках 4-го туру групового етапу Ліги Європи полтавська "Ворскла" вдома приймала азербайджанський "Карабах".

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-1

За інформацією прес-служби клуба, матч відвідали більше 6,5 тисяч уболівальників.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-2

Команди вийшли на поле у наступних складах.

"Ворскла": Шуст – Пердута, Чижов, Чеснаков, Артур – Ребенок, Шарпар, Якубу, Скляр – Кулач, Коломоець

"Карабах": Хальдоурсон – Мєдвєдєв, Жежнічак, Садигов, Геррьє – Мічел, Гараєв – Абдуллаєв, Славчев, Зубір – Деларж.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-3

Варто відзначити, що у "Ворскли" до основного складу повернувся Артур.

Перший момент у грі створили полтавські футболісти. Проте удар Коломойця головою пройшов повз нижній кут воріт.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-4

А "Карабах" досить швидко забив. На 13-ій хвилині Шуст збив у своїй штрафній гравця суперників, арбітр призначив пенальті, а Абдулаєв його реалізував - 0:1.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-5

Решту першого тайму "Ворскла" намагалася налагодити атакувальну гру, проте бодай один раз пробити у створ воріт суперника господарі не змогли.

У другому таймі футболісти із Полтави забігали трохи швидше і навіть створили кілька напівмоментів. Проте атакувальний запал господарів збили уболівальники.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-6

Спочатку - ультрас полтавської "Ворскли", які вирішили побавитися піротехнікою і закидали фаєрами бігову доріжку та поле. Кулачу та Чеснакову довелося викидати фаєри із газону і заспокоювати фанів.

Втім, через кілька хвилин аналогічний трюк викинули фанати "Карабаха", які спочатку запалили фаєри, а потім почали кидати їх у сторону поля.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-9

Арбітр зустрічі Сандро Шерер зупинив матч, а потім зовсім увів команди з поля. Гра відновилася лише через п'ять хвилин.

Другу частину тайму "Ворскла" провела у атаках. І мала кілька шансів, щоб бодай зрівняти рахунок. Удар Кулача із лінії штрафної вийшов несильним і голкіпер без проблем його накрив.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-10

На останніх хвилинах два моменти поспіль мали Шарпар та Кулач, але і тут воротар гостей діяв впевнено.

"Ворскла" у Полтаві програла "Карабаху" (ФОТО), фото-11

Фінальний свисток арбітра зафіксував другу домашню поразку "Ворскли" у матчах Ліги Європи. Нагадаємо, іще одна домашня гра відбудеться 29-го листопада. Тоді до Полтави приїде лідер групи - лондонський "Арсенал".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію