• Головна
  • У Полтаві всіх бажаючих запрошують навчитися створювати чат-ботів у Telegram
18:32, 23 липня 2018 р.

У Полтаві всіх бажаючих запрошують навчитися створювати чат-ботів у Telegram

2 серпня о 19:00 в « BeetrootAcademy » (проспект Миру, 36) пройде відкрита лекція зі створення чат-ботів у Telegram . У її рамках учасники дізнаються про ці інструменти, навіщо вони потрібні та як їх зробити самотужки.

У Полтаві всіх бажаючих запрошують навчитися створювати чат-ботів у Telegram, фото-1

Чат-бот — програма, яка імітує розмову з людиною в інтернеті. Даний інструмент використовується здебільшого в месенджерах (Facebook Messenger, Telegram тощо).

Викладач «BeetrootAcademy» у Краматорську Вадим Завгородній говорить, що це — машина, якій людина залишає запит і на який отримує відповідь:

— Наприклад, я у неї питаю: «Які сьогодні є заходи?», вона звертається на сервер, отримує дані і повертає їх мені.

За словами викладача, BackEnd — це серверна розробка:

— Припустимо, що Клієнт — це браузер, з якого ми отримуємо всю інформацію. BackEnd — це задня частина. Коли людина посилає браузеру питання, щоб отримати інформацію про товар, її ціну тощо, запит посилається на сервер. Там виконується певна логіка. Після цього інформація повертається у браузер, де людина її отримує. А так як користувач не бачить всіх логічних махінацій, має назву« BackEnd », тобто «задній двір».

Мета лекції — навчити людей створювати чат-ботів у Telegram .

На занятті учасники дізнаються інструменти для створення Telegram -бота і які перевагиза допомогою цього отримати. Вадим Завгородний розповість як взаємодіють сервериміж собою і на практиці зробить бота.

За словами організатора, локального менеджера«BeetrootAcademy» Анни Куриленко, подібні лекції— можливість побачити все на власні очі:

— У рамках таких заходів реально трішки наблизитися до розробки та познайомитися з людьми з ІТ-сфери. Особливо це корисно для людей, чия діяльність не пов’язана з ІТ.

Організатори запрошують всіх бажаючих. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2A2dlmX 

У разі додаткових запитань: 066 - 69 - 84 - 691 (Анна)

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня « Beetroot »організував у Полтаві зустріч із керівником платформи «Тепле Місто», співзасновником ресторану «UrbanSpace 100» Юрієм Філюком та координаторкою програми «UrbanSpace» Мартою Гладкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бот #чат #навчання #тренінг
Оголошення
live comments feed...