У Полтаві відкрилася виставка загиблої художниці Маргарити Абрамової (ФОТО)

Сьогодні у Полтаві в «Галереї мистецтв» відкрилася виставка робіт трагічно загиблої художниці Маргарити Абрамової. Ініціаторами виставки стали її друзі. На виставці представлені багато художніх робіт та ляльки-«мотанки».

Одна з організаторів, подруга Маргарити, відома полтавська художниця Наталія Корф-Іванюк розповіла «Полтавщині» про виставку:

— Ідея зробити виставку у нас, друзів Маргарити, виникла одразу після трагедії. Сама художниця за життя була дуже скромна й соромилась показувати свої роботи широкій публіці. Спочатку була ідея зробити виставку у «Художньому салоні», проте дивлячись на те, що ми б хотіли більш камерної атмосфери, бо виставка орієнтована не на широкий загал, це місце відкинули. Ми звернулися до директора Полтавської галереї мистецтв Ольги Курчакової, й вона пішла нам на зустріч, виділивши для нас залу. Окрім виставки, 3 листопада о 15 годині відбудеться «Вечір пам‘яті». Хоча ми й планували виставку з моменту трагедії, проте зробили її тільки через рік, через те, що близьким Маргарити це було емоційно важко. Всього близько 5 людей, друзів художниці, організовували цю виставку, й також нам допомагала мати Маргарити, за що ми й висловлюємо їй велику подяку.

виставка2

 виставка1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов