Губернатор Полтавщини після виборів залишиться на посаді

Підрахунок голосів на виборах до Верховної Ради України на фінішній прямій — вже опрацьовано 97.67% протоколів. Не чекаючи на остаточні висновки ЦВК, окремі експерти висловилися, що незабаром окремі голови облдержадміністрацій позбудуться своїх посад.

Нагадаємо, що за результатами виборів до парламенту із восьми виборчих округів Полтавщини Партія регіонів здобула перемогу тільки в 150-му і провела до парламенту тільки єдиного мажоритарника, в 149 окрузі.

Звичайно, це не ті результати, які очікувало центральне керівництво Партії регіонів від полтавських однопартійців. Хоча, як повідомило «Полтавщині» джерело з обласної організації Партії регіонів, на тлі результатів конкурентів, полтавські регіонали отримали непоганий результат, тому голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко не увійшов до умовного «чорного списку» губернаторів-регіоналів, крісла під якими захиталися. Поки що в цей список увійшли 4 неназвані губернатори.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов