Полтавські студенти можуть стажуватися за кордоном

У Полтавському інституті національної юридичної академії імені Я. Мудрого провели семінар-презентацію проектів міжнародного стажування та навчання для студентів.

Темою семінару стала можливість студентів юридичного інституту проходити стажування в знаменитих юридичних фірмах Європи та США.

- Сьогодні ми влаштували семінар-практикум для студентів всіх курсів нашого вишу, - розповіла Мирослава Баюн, голова студентського парламенту Полтавського юридичного інституту. – Доповідачі-студенти нашого вишу розповіли про умови вступу до закордонних університетів, про програми проживання та стажування.

На стажування за кордон полтавські студенти зможуть потрапити за допомогою програми міжнародної студентської організації «ЕЛСА». Сьогодні ж їм провели екскурс вишами, в які вони зможуть вступати та компанії, де вони можуть стажуватися.

Про систему подвійних дипломів присутнім розповів Ігор Рева, голова студентського парламенту Полтавського національного університету імені Ю. Кондратюка. Студенти цього вишу вже беруть участь у цій програмі та мають можливість отримувати диплом як у рідному виші, так і за кордоном.

- Ми сподіваємося, що стажування в європейських юридичних компаніях Європи стане можливим для наших студентів, - переконана Мирослава Баюн. – Такі програми дуже розвинуті в країнах Європи, тому практика є надзвичайно важливим процесом навчання. Для наших студентів практика за кордоном стане можливістю застосувати свої знання на практиці, набратися досвіду

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов