Свободівець Юрій Бублик не очікував, що переможе із таким відривом

Кандидат від «Свободи» поділився своїми враженнями від виборів

На цю хвилину відомий найвірогідніший переможець в ОВО № 145 на виборах до Верховної Ради. Це кандидат від «Свободи» Юрій Бублик.

Своїми враженнями від виборів він поділився із «Полтавщиною»:

— Пане Юрію, вас можна привітати із перемогою?

— Так, ще оброблять дані з 6 дільниць, але це технічна пауза. Ці результати не повинні вплинути на загальний результат — у мене 5 тисяч голосів відриву від Володимира Макара.

— Які враження від виборів?

— Я знав, що переможу, але зовсім не очікував, що із таким відривом. Тому хочу подякувати полтавську громаду за підтримку. Обіцяю їх не зрадити, бо якщо вже, не дай Боже, і Свобода буде зраджувати, то це кінець. Буду послідовним, і тому намагатимемось не повторити помилок Віктора Ющенка.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов