Полтавські водії комфортно доїжджатимуть до Лубен з 2013 року

Поїздка в напрямку столиці стане комфортною після реконструкції автодороги

Зараз між Лубнами та Полтавою горби і ями, а буде траса першої категорії. Так, в рамках кредитної угоди з Світовим банком планується реконструкція траси Київ — Харків. Проект спрямований в першу чергу на покращення якості дороги з метою підвищення безпеки всіх учасників руху — як пішоходів, так і транспортних засобів. Про це «Полтавщині» повідомив заступник начальника з фінансово-економічних робіт служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Нечипоренко:

— Передбачається виконати реконструкцію дороги Київ — Харків, з 210 кілометра від Лубен до Полтави, з будівництвом обходів населених пунктів, які пролягатимуть від с.Супрунівка до Розсошенського кладовища. Роботи між Київською та Полтавською областями проводяться с 2010 року, але на ділянці від Лубен до Полтави тільки на деяких ділянках, де дорога не потребує додаткового розширення. Для виконання цього проекту існує декілька контрактів. Час виконання цих контрактів складає більш ніж 600 днів, тобто приблизно два роки. Тому орієнтовано на 2013-2014 роки ми зможемо насолодитися комфортною поїздкою від Полтави у напрямку столиці.

Після реконструкцію цієї ділянки, автодорога отримає статус першої категорії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов