Інвалідам-візочникам закрили доступ до Автовокзалу (ФОТОФАКТ)

Наразі пандус, яким користувалися інваліди-візочники для під’їзду до центрального входу Автовокзалу, обгороджено попереджувальною сигнальною стрічкою через пошкоджене  скло.

 Припущення про те, що пандус  перегороджено через невідповідність нормам (про що йшлося на одній із нарад у Полтавській ОДА) розвіяв директор Автовокзалу Сергій Бутко.

- Нещодавно на ділянці при вході до Автовокзалу з правої сторони лопнуло скло, - розповів Сергій Іванович. – Щоб уникнути травмування пасажирів та людей, які проходитимуть повз це скло, обгородили праву частину входу. Наразі тривають пошуки нового скла, адже знайти його не так просто. Сьогодні скляне полотно розміром 3 на 3,5 метри та ще й такої товщини замовити надзвичайно складно. Воно стояло там з моменту побудови, то ж аналогічних вже не виготовляють. Вже працівники кількох фірм приходили поглянути на об’єм робіт, але жодна з них не погодилася виконати замовлення. Сподіваємося, що вже наступного тижня ця проблема вирішиться, адже надалі проведенню робіт по заміні скла можуть завадити погодні умови.

 2

 3

 4

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов