У МОЗ пропонують перевіряти на гепатит С усіх, хто прийде до лікаря

Під час круглого столу Головний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська висловила думку, що абсолютно усіх українців, які звертаються до лікаря з будь-яких причин, необхідно перевіряти на інфікованість гепатитом С, передає корреспондент УНН.

"Треба вводити скрінінг, і не лише для груп ризику, а абсолютно усім, хто звертається у стаціонар. Людина приходит сдавати якісь аналізи і її відразу перевіряють. Це треба зробити як колись свого часу із hbs-антигеном", - сказала О.Голубовська.

Така перевірка дасть змогу встановити більш-менш точну кількість інфікованих гепатитом с українців та ефективніше вирішувати проблему діагностики та лікування хворих.

Нагадаємо, 3 млн українців інфіковані гепатитом С.

"У Європі гепатитом С інфвковано 2% населення, за даними наших експертів у нас це 3%. За даними дослідження МОЗ поширеність антитіл складає від 7 (3,15 млн украінців - Ред.) до 60%, але це не значить, що усі особи інфіковані. Не можна сказати, що нічого не зроблено. У багатьох регіонах функціонують гепатологічні центри. Іх матеріально-технічна база не настільки хороша, але якість надання послуг визначають люди, а не місце", - сказала О.Голубовська.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов