У Полтаві розраховують, що Янукович відкриє перинатальний центр у листопаді

Сьогодні багато полтавців чекали на Президента України Віктора Януковича перед новим перинатальним центром, що повинен був з’явитися в рамках національного проекту «Нове життя». Місцева влада планували відкрити центр до виборів в парламент. Але не судилося. До перинатального центру сьогодні прибули керівники області та міста, щоб не відкрити, а просто оглянути об’єкт, але медики чомусь назвали цей захід «презентацією».

Хоча презентувати не було чого: встигли провести внутрішні роботи на першому поверсі (вхід на інші зачинений), а одна із зовнішніх стін центру явно не готова. Поруч з об’єктом сором’язливо стояла будівельна техніка. Причини відсутності президента — явні.

У фойє центру на фоні банеру Полтавської облдержадміністрації виступили її голова Олександр Удовіченко, голова облради Іван Момот та міський голова Полтави Олександр Мамай. Можновладці розповіли, що не очікували побачити такий обсяг робіт за 4 місяці.

У фойє центру на фоні банеру Полтавської облдержадміністрації виступили її голова Олександр Удовіченко, голова облради Іван Момот та міський голова Полтави Олександр Мамай. Можновладці розповіли, що не очікували побачити такий обсяг робіт за 4 місяці.

Втім, перинатальний центр таки планують відкрити тільки з Віктором Януковичем, орієнтовно в середині листопада, хоча такі терміни можна назвати надто сміливими.

Нагадаємо, що будівельники на цьому об’єкті працювали по 14 годин. Раніше Олександр Удовіченко повідомив, що новий перинатальний центр обійдеться владі у 360 доларів за квадратний метр.

 2

 3

 5

 6

 7

 8

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов