Полтаву засипає листям (ФОТО)

Осінь повноправно володіє містом, а полтавці невдоволені кількістю листя.

– На центральних вулицях міста листя немає, адже тут прибирають постійно, – зазначила Вікторія, жителька Левади. – А зайдіть у віддалені двори… От навіть у приватних дворах нашого району майже ніхто не хоче платити кошти, щоб вивезти листя. Комунальники подекуди із своїм завданням також не справляються. Листям засипає, а ніхто з цим боротися не хоче.

Комунальники нарікають, що зроблену роботу ніхто не помічає, а вони просто не встигають прибирати «дари осінніх дерев».

– Я зранку тут прибирав, пройшло дві години, вітром листя позбивало і знову його багато нападало, – розповів Олексій Петрович, двірник. – Прибирай не прибирай, все одно твоєї роботи ніхто не помітить.

Деякі полтавці до листя ставляться позитивно і не вважають, що його потрібно зараз прибирати.

– Ці купи нагадують мені дитинство, як ми малечею в них стрибали, додає настрою й розганяє сумні думки, – поділилися Анна, полтавка. – Якщо навіть декілька таких куп лежить посеред вулиці, то я не вважаю, що це погано. Листя зараз дуже гарне й гірки з нього приємні на вигляд. Звичайно, що коли погода зіпсується, підуть дощі й листя почорніє, тоді напевно буде саме час зайнятися прибиранням.

 8

 7

 6

 5

 4

 3

 2

 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов