Полтавських гіпертоніків забепечать дешевими ліками

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів робочу з питань реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 № 907 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

Постанова Кабінету Міністрів України набрала чинності 9 жовтня 2012 року. Міністерство охорони здоров'я України розпочинає компенсацію фармацевтичним закладам частини витрат на відпуск гіпотензивних засобів за спеціальними цінами. Держава вже виділила кошти для цього. Зокрема, для Полтавської області виділено 1,5 мільйони гривень для відшкодування до кінця 2012 року.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, цими коштами буде забезпечено відпуск ліків за рецептами для хворих на гіпертонічну хворобу, які є у спеціальному реєстрі. Лікарський рецепт буде дійсним протягом одного місяця з моменту його видачі. Таким чином, пацієнтам можна буде придбати необхідні ліки із знижкою до 20%.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль дав доручення підготувати відповідні матеріали для розгляду на черговій сесії обласної ради питання створення обласного резервного фонду для забезпечення реалізації пілотного проекту по запровадженню референтних цін на ліки для пацієнтів з гіпертонічною хворобою в Полтавській області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов