У Полтаві відбувся фестиваль КВН на кубок міського голови

Команда КВН з ПУЕТу стала кращою за результатами 5 конкурсів

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся традиційний фестиваль команд КВН на кубок міського голови Олександра Мамая. Цього року за перемогу боролися збірні команди п’яти полтавських ВУЗів: Української медичної стоматологічної академії, Полтавського національного педагогічного університету, Полтавського національного технічного університету, Полтавської державної аграрної академії та Полтавського університету економіки і торгівлі.

Як повідомили в прес-службі Полтавської міської ради, в командах були присутні не тільки досвідчені старожили, а й дебютанти КВН. Програма конкурсів залишилася традиційною: першим був конкурс «Привітання», далі «Розминка з залом», «Відео-конкурс», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання».

Мамай нагороджує переможців

Очолив склад журі міський голова Олександр Мамай. Не обійшлося і без гостей зі столиці. Для усіх присутніх у залі співала зірка шоу «Х-Фактор» Маліка.

Отже, у фіналі усі команди були нагороджені у різних номінаціях та отримали грошову винагороду. За підрахунками балів та за рішення журі перемогла збірна команда ПУЕТу, якій вручили кубок міського голови.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов