«Напивається, б’ється і погрожує»: на Полтавщині батько намагається захистити дитину від матері-п’яниці

Володимир Чередник вже п’ять років самостійно виховує доньку – її мати і його колишня дружина покинула сім’ю. Але це, за словами батька, одна з найкращих подій останнього часу, бо нарешті і донька, і він змогли здихнути з полегшенням:

–    Напивалася щодня і влаштовувала «розборки», билася, погрожувала тим, що позбавить мене дитини назавжди, – розповідає Володимир Чередник. – На початку наших стосунків все було добре, тоді я ще не розгледів справжній характер цієї жінки. Майже одразу народилася донечка, і від самого її народження дружина почала показувати свою вдачу: гуляла, пила, днями не показувалася вдома, погрожувала мені і дитині. Зараз зовсім кудись поділася, кинула доньку. Днями зателефонувала і сказала, що тепер у неї нова гарна сім’я.

Зараз Володимир Чередник отримує безкоштовну правову допомогу від Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, успішно виграв справу щодо стягнення з жінки коштів на утримання дитини, адже скромних доходів ледь вистачає на найнеобхідніше. Тепер хоче позбавити матір батьківських прав, оскільки жінка не бере участі у вихованні дитини.

До теми:де в Полтаві можна отримати безкоштовну юридичну допомогу?

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов