Прокуратура Полтавщини притягнула до відповідальності начальника ГІРФО

Посадовці відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб одного з районів області порушили вимоги ст. 33 КУпАП. Такий факт виявили працівники прокуратури області під час відповідної перевірки.

Так, як повідомила старший прокурор прокуратури області Марія Цибульська, за втрату паспортів з необережності наклали адміністративні штрафи на інваліда І групи, 3 пенсіонерів, 1927 та 1933 років народження, жінку, яка має на утриманні трьох осіб та перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Тоді як за аналогічне правопорушення громадянці, 1988 року народження, яка має постійне місце роботи, заробітну плату та на утриманні якої не перебувають інші особи, оголосили лише попередження.

На усунення виявлених порушень начальнику райвідділу УМВС України в області прокурор району вніс подання, за результатами розгляду якого керівника районного відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов