Полтавські художники святкують свій професійний день

У «Галереї мистецтв» відбулася урочиста посвята молодих митців

Вчора у Полтаві в «Галереї мистецтв» відбулася  посвята художників у молодіжну спілку.

Урочисту частину відкрив голова Спілки художників Полтавщини Юрій Самойленко. Він привітав всіх зі святом Покрови, з професійним Днем художника:

— В мене було бажання намалювати спільний пейзаж,але погода підвела. Проте, я думаю, ми зберемося іншим разом, й намалюємо картину за яку колекціонери почнуть аукціон,а за виручені кошти ми придбаємо автобус, щоб могли їздити на пленери куди забажаємо.

Відомий художник Віктор Трохимець-Мілютін вручив квитки молодіжної спілки художників Марії Панченко, В’ячеславу Кортішко, Інні Гуржій, Тарасу Кортішко.

Також грамоти за найкращі дипломні роботи отримали Марина Герасименко, Оксана Сердюк, Юліана Бесмертна, Володимир Будко, Олександр Рябко.

Квиток спілки художників Полтавщини урочисто вручили 90-річному художнику Володимиру Гніпі.

Юрій Самойленко  зазначив, що після вручення запрошує всіх до Художнього салону, де саме відкривається виставка робіт у стилі «ню» Володимира Волкова. Після виставки художники планують поїхати на Поле Полтавської битви, до Самсонівської церкви та віддати шану Богові.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов