Полтавський тхеквондист став чемпіоном Міжнародного турніру.

5-6 жовтня в Харківському палаці спорту "Локомотив" відбувся міжнародний турнір класу "А" ВТФ "Ukraine Open Cup 2012". За медалями, кубками та рейтинговими очками приїхало понад 500 спортсменів з 25 команд серед яких тхеквондисти з Росії, Білорусі, Молдови, Латвії, Естонії та Азербайджану. Полтаву представляли вихованці ДЮСШ "Юність-1", які тренуються під керівництвом Юрія Шавиро та Михайла Шамян. На першому в Україні міжнародному турнірі такого класу полтавські спортсмени вибороли 7 нагород. Вихованець Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Роман Маслак , вигравши чотири поєдинки два з яких достроково став заслуженим чемпіоном турніру та виконав норматив Майстра Спорту України Міжнародного класу. Вікторія Терещенко, Анна М'яло та Вікторія Іванюк посіли другі місця - срібло турніру, Дар'я Луб'янецька, Олександр Стадніченко та Дмитро Скляр стали бронзовими призерами.  Юрій Шавиро, старший тренер Полтавської збірної з тхеквондо таки результатом задоволений. - Загальне враження про турнір - відмінний, організація була на високому рівні, і хороша конкуренція серед спортсменів... Сім медалей з такого престижного турніру - це гарний результат та нова сторінка в розвитку полтавського тхеквондо.

тхеквондо

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов