Полтавську виборчу дільницю обікрали двоє школярів

Сьогодні міліціонери знайшли злодіїв, які вкрали відеоустановку з клубу в селі Петрашівка Глобинського району Полтавської області. Там облаштували виборчу дільницю. Двоє хлопців 14-ти та 15-років техніку винесли вночі.

"На День села біля клубу зібралося кілька сотень місцевих. Хлопець, який теж прийшов на святкування, побачив, як працівники встановлювали техніку. Вирішив прибрати до своїх рук, - розказала Катерина Савченко з Глобинської міліції. - З собою вирішив взяти друга, який живе в сусідньому селі Броварки, навчається в Градязькій школі-інтернаті. Вночі витягли шибку з вікна, удвох залізли всередину. Ноутбук з модемом лежали в металевому ящику. Відкрили його монтировкою".

Техніку знайшли під час обшуку на подвір'ї одного зі школярів. Лежала в літній кухні.

"Ноутбук був у робочому стані. Хлопець вже встиг перевстановити "Віндовс", спокійно ним користувався, - продовжили в міліції. - Продавати не збирався".

Міліціонери злочинців шукали тиждень. Кажуть, відеоустановку мав охороняти сторож. Його на місці не було.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов