0532.ua

У Зінькові студенти-пенсіонери відсвяткували випускний (ФОТО)

На Зіньківщині останній дзвоник пролунав для випускників Університету третього віку. Його пенсіонери-студенти отримали сертифікати про навчання, - повідомили в Зіньківській райдержадміністрації.

Подальшу роботу університету обіцяють продовжити вже в цьому році.

Справка.

Університет третього віку відкрили при територіальному центрі соціального обслуговування Зіньківського району в 2011 році, аби пенсіонери  не відчували себе відірваними від сучасності та мали змогу активно проводити своє дозвілля.

Спеціально для відвідувачів терцентру була розроблена освітня програма навчального курсу художньо-мистецького факультету в Зінькові та факультету народної творчості в Опішні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать