У Полтаві можуть звільнити від відповідальності правопорушників-«стукачів»

Антимонопольний комітет України може звільнити від відповідальності особу, причетну до антиконкурентних дій.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

Все це можливо у разі, якщо правопорушник «закладе» своїх.

Таку інформацію сьогодні, 11 жовтня, під час прес-конференції розповів Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ.

— На сьогодні Антимонопольним комітетом України затверджено і вводиться в дію положення про звільнення від відповідальності суб’єктів господарювання, які були причетні до антиконкурентних узгоджених дій, за певних умов, — зазначив Володимир Оніщенко. -  Наприклад, якщо є декілька суб’єктів господарювання, які скоїли правопорушення, домовились при тендері,  що хтось з них переможе. А коли один з них звернеться в Антимонопольний комітет України або територіальне відділення з заявою, надасть докази і буде співпрацювати при розгляді справи, він звільняється від відповідальності. Окрім того, ми гарантуємо цій особі  конфіденційність.

На думку фахівців, таке положення матиме позитивний вплив на усунення подібних порушень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов