У Полтаві соціомобом заохочуватимуть молодь піти проголосувати на виборах

Аби більше молоді прийшло на вибори і зробили свій вибір, Ініціативна молодь Полтавщини підготувала кілька заходів. Зокрема, планують провести соціомоб та розповсюдити відео, де полтавці розповідають, чому варто йти голосувати на парламентських виборах 2012.

— Соціомоб відрізняється від флешмобу умовами проведення та смисловим навантаженням, — розповіла Руслана Півненко, співорганізатор проекту. – Соціомоб має на меті вирішити певні поставлені соціальні задачі. У Полтаві він проходитиме у два етапи. Перший розпочнеться завтра, 11 жовтня, о 15-й біля театру Гоголя, де стоятиме людина і роздаватиме перепустки на наступний етап соціомобу. Наступний етап соціомобу розпочнеться о 15.20 біля ЦУМу – створять імітацію виборчого процесу 28 жовтня. Мета заходу – активізувати молодь піти проголосувати на виборах.

До речі, окрім перепустки, в якій описані всі необхідні дії, які учасники мають виконати під час соціомобу, також роздаватимуть спеціальні значки та браслети. На імітований процес голосування на виборах — офіційні документи не потрібні.

А десь через тиждень організатори розповсюдять в соцмережах відео, на якому опитана молодь Полтави розповідає, чому варто піти на парламентські вибори 2012 і зробити свій вибір. На відео також мають бути заклики відомих і авторитетних, за словами авторів, полтавців. Зокрема,  промови ректорів вишів обласного центру.

Довідка: Ініціативна молодь Полтавщини – це представники різних громадських організацій Полтавщини, які об’єднались після серії семінарів, що проводились в рамках навчального проекту «Молодь творить майбутнє». По закінченню навчання слухачі семінарів написали проект «Голосувати – модно!» та отримали міні-грант на його реалізацію.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов