• "Полтава" обіграла "Кремінь" на виїзді
08:00, 15 квітня 2018 р.

"Полтава" обіграла "Кремінь" на виїзді

К "Полтава" у рамках чергового туру першої ліги обіграла кременчуцький "Кремінь" і закріпилася на другій сходинці турнірної таблиці.

У першому таймі команди пішли з поля без забитих м'ячів. А у другому далася взнаки перевага полтавців. Головним героєм зустрічі став Насібулін, який у перерві вийшов на поле, на 67 хвилині віддав гольовий пас на Ковпака, а на 92 поставив фінальну крапку у матчі - 0:2. І "Полтава" залишається на другій сходинці турнірної таблиці першої ліги.

Голи: Ковпак, 67, Насібулін, 90+2

ФК Кремінь: А.Олійник, Білоусов, Ходуля, Ентин, Горват, Квачев, Вовкодав, Степанчук (В.Олійник, 65), Янаков (Коваленко, 70), Богданов (Саркисян, 70), Тимченко (Дугу, 76).

Головний тренер: Сергій Ященко.

ФК Полтава: Кринский, Жук, Башлай, Парамонов, Іванов (Голіков, 83), Сокуренко, Покотилюк, Недоля (Насібулін, 46), Д.Олійник (Мединський, 57), Трояновський (Яцик, 76), Дегтярьов (Ковпак, 66).