У Полтаві безхатченки та колишні ув’язнені отримали можливість офіційної реєстрації

Завдяки зусиллям активістів полтавської благодійної асоціації «Світло надії» з жовтня 2012 року з’явилася можливість реєструвати людей, які не мають прописки в спеціальному журналі для реєстрації осіб без постійного місця проживання. Особливо це стосується людей, які звільняються з місць позбавлення волі, а також безпритульних.

Як повідомив представник БА «Світло надії» Дмитро Колосов, відтепер вже нікому не має потреби виходити з тюрми «в нікуди». Кожен бажаючий отримає тимчасову реєстрацію, за допомогою якої він матиме змогу відновити будь-які необхідні документи. До речі, за останній рік спеціалісти асоціації відновили 22 паспорти, ще 4 знаходяться в процесі відновлення.

Першими, хто зареєструється в журналі мають стати мешканці Центру соціальної адаптації, який знаходиться за адресою пров. Шевченка, 5а. Саме ця адреса, до речі, й буде спільною для всіх бажаючих отримати тимчасову прописку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов