У приміщенні митниці відкрили виставку (ФОТО)

Роботи для виставки надали діти підшефної школи-інтернату

Виставку дитячих робіт митники днями влаштували в адміністративному будинку Полтавської митниці. Дружні стосунки з школою –інтернатом переросли в багато проектів, одним з яких і стало проведення виставки. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування це було справжнім виявом турботи та піклування.

Вдячні за постійну увагу та підтримку з боку митників, діти зробили своїм шефам приємний подарунок. Роботи для виставки були виготовлені вихованцями на уроках праці в стилі квілінгу (техніка цього мистецтва відома людству ще з ХV століття). Орнаменти, зроблені з маленьких смужок папірців - результат кропіткої, майже ювелірної роботи школярів, серед яких переважна більшість хлопці.

Відтепер яскраві вироби в стилі квілінгу щоденно будуть милувати очі працівників Полтавської митниці. 

 2

 3

 4

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов