У Полтаві пасажири травмуються в транспорті з вини перевізників

У Полтаві зросла кількість аварій на дорогах за участі автобусів.

Про зростання кількості травмованих у ДТП по місту розповіли на брифінгу в ДАІ області.

— За 9 місяців 2012 року у Полтаві з вини водіїв автобусів сталося 12 ДТП, у порівнянні з 2011 роком – 2. Ріст склав 500%. У цих аваріях 2 особи загинули (в 2011 році жодної смерті), та травмувалися 30 людей, тоді як минулого року лише 4, — повідомив Ігор Палієнко, заступник начальника управління ДАІ області.

Причиною ситуації, що склалася, інспектори ДАІ називають неналежний технічний стан транспортних засобів – переобладнані пасажирські сидіння та неналежне зберігання автобусів поза гаражами. Також сюди додають перевищення швидкості, влаштування водіями перегонів між собою у пошуках клієнтів та перевезення понаднормової кількості пасажирів.

Як розповів Ігор Палієнко, зараз на Полтавщині працює спеціальна комісія Генеральної прокуратури, яка вивчає стан аварійності на дорогах області. Перший її результат – ДАІ вказали на малу кількість подань щодо позбавлення ліцензій на перевезення. Тому власникам транспортних компаній, які теж були присутні на брифінгу, натякнули, щоб готувались до перевірок.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов