На Полтавщині дозвільні документи видають з порушеннями

Прокуратура перевірила додержання вимог законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.

Полтава прокуратура

Як повідомила прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Ольга Марченко, під час перевірок виявлені численні порушення при видачі документів дозвільного характеру органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.

Зокрема, подекуди плата за сертифікати, що видаються після прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, приймається від замовників завчасно. Державні адміністратори неналежно контролюють видачу документів дозвільного характеру. А деякі сільські ради приймають рішення про видачу дозвільних документів усупереч закону. Наприклад, виконавчі комітети 5 сільських рад Полтавського району області надали дозволи окремим громадянам на газифікацію житлових будинків, що знаходяться в адміністративних межах цих сільських рад. Проте відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» як сільські, так і виконавчі комітети не мають повноважень видавати такі дозволи. Зазначені рішення прокуратурою району опротестовані.

Загалом за результатами прокурорських перевірок органами прокуратури області внесено понад 40 документів реагування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов