Полтавська громада дозволила владі не встановити пам’ятника Мазепі

Байдужість полтавців до національних героїв є однієї із причин, за якою пам’ятник Мазепі й досі не стоїть в Полтаві

1

 Віктор Ющенко вважає, що Україну потрібно будувати із себе. Інакше багато речей в державі так і не відбудеться: ні економічних, ні соціальних. Про це екс-президент сьогодні розповів на своїй прес-конференції у Полтаві. До такого висновку його вивели запитання журналістів щодо практики роздачі продовольчих наборів окремими кандидатами в депутати.

— Це роблять люди, які не поважають себе. Насамперед ті, хто бере. Я переконаний, що наші діди в 32 році не взяли би... Ми забули, що Україна починається з кожного з нас, — наголосив він.

Ще одним прикладом проблеми становлення нації — є кількарічні намагання встановити у Полтаві пам’ятник Івану Мазепі, якого лідер «Нашої України» назвав видатним українським політичним і військовим діячем після княжих часів. За словами Віктора Ющенко, йому соромно за тих міських керманичів, які не змогли виділити кілька квадратних метрів під пам’ятник.

— Але мерії ведуть себе так, як дозволяє їм себе вести місцева громада, — наголосив він.

Нагадаємо, що міський голова Полтави Олександр Мамай вважає, що прийняття рішення щодо встановлення пам’ятника гетьману — не його рівень.  Пізніше Віктор Ющенко розкритикував таку позицію міської влади.

Один із ініціаторів встановлення пам’ятника Мазепі нардеп Микола Кульчинський свого часу повідомив, що із виконавцем робіт не розрахувалися у повному обсязі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов