Прокуратура поновила права 25-річної громадянки

Прокуратура Полтавського району опротестувала постанову Полтавського РВ УМВС України в області, згідно з якою одну із мешканок цього району притягнули до адміністративної відповідальності.

Оштрафували жінку через те, що при досягненні нею 25-річного віку в її паспорті була відсутня додаткова фотокартка. Однак у райвідділі не врахували положення чинного законодавства, яке дозволяє громадянам звертатися до відділів громадянства і реєстрації фізичних осіб УМВС України для вклеювання фото протягом місяця з дня досягнення відповідного віку.

За результатами розгляду документа прокурорського реагування права жінки поновлені.

«Загалом упродовж року на незаконні постанови посадовців відділів громадянства і реєстрації  фізичних осіб УМВС України в області щодо застосування заходів адміністративного впливу прокурорами принесено 35 протестів» - повідомила старший прокурор прокуратури області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення     Марія Цибульська.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов