ОблСЕС закликає утриматися від «грибного полювання»

Санепідемслужба області закликає утриматися від збирання грибів у лісі у зв’язку зі збільшенням кількості отруєнь.

Як повідомляють в ОблСЕС, на Полтавщині цього року зареєстрували 30 випадків отруєння грибами. Четверо з отруєних - діти. У Лубенському районі через вживання невідомих грибів померла жінка.

Найчастіше отруєння зумовлює вживання отруйних пластинчастих грибів, які грибники плутають з їстівними печерицями та сироїжками. Варто пам'ятати, що їстівні гриби також можуть негативно вплинути на здоров'я, адже вони важкі для перетравлення. У СЕС радять не вживати дикорослі гриби дітям, людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту,  печінки та хронічними захворюваннями інших внутрішніх органів.

За появи перших симптомів отруєння - нудоти, блювоти, болі в животі, проносу, запаморочення, загальної слабкості - негайно слід звертатися за медичною допомогою.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов