Представники влади завітали до Горбанівського пансіонату з подарунками

Секретар міської ради Оксана Деркач та заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль відвідали Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міської ради, представники влади привітали підопічних закладу з Міжнародним днем людей похилого віку та ветеранів і висловили щиру подяку за їх внесок у здобуття Великої Перемоги та розбудову нашої країни, за їх багаторічну працю на благо суспільства.

Гості побажали присутнім здоров'я на довгі роки життя та зазначили, що створення належних умов для життєзабезпечення людей похилого віку, підвищення ефективності програми соціального захисту сьогодні серед пріоритетів влади. Не менш важливою є й робота над формуванням шанобливого ставлення до ветеранів та пенсіонерів, адже турбота про старше покоління – справа всього суспільства.

Від представників влади підопічні пансіонату отримали подарунки та квіти, а сам заклад – медичне обладнання для відділення медико-соціальної реабілітації та дві мікрохвильові печі від громадського об'єднання «Турбота-2008».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов