ПЕНСІОНЕРИ-ВІЙСЬКОВІ ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ ТА ВІДСТАВКИ УРЯДУ

Пенсіонери силових структур знову вийшли під стіни Полтавської ОДА з вимогою до влади врешті перерахувати їм пенсії. Від весни минулого року й до сьогодні таких акцій у Полтаві вже відбулося близько десятка, утім – реальних зрушень у бік вирішення питання поки «нуль».

Більше сотні пенсіонерів Збройних сил, Міністерства внутрішніх справ та інших силових відомств України (21 громадська організація)зібрались під стінами Полтавської облдержадміністрації. Утім, на відміну від травня 2017-го, сьогодні вони вимагали не тільки перерахунку пенсій, а й відставки Уряду.

Голова координаційної ради ветеранських організацій силових структур Полтавщини Олександр Марущенко каже:

«Уряд не виконує статтю 43, 51, 63 Закону № 2262 про пенсійне забезпечення військовослужбовців.Уряд обіцяє: ми вам пенсії виплатимо 50%, а в 2019 році – 75%, а в 2020 році – 100%. Це взагалі нонсенс: ми вам нарахували, але платити не будемо. А куди ж ті гроші подінуться? Ну якщо мені нарахували 4 тисячі, а виплатять – дві. Куди ж ще дві дінуться? Такого свавілля навіть при «регіонах» не було».

«Отримувати на старості років гідну пенсію». З таким гаслом сьогодні вийшли військові-пенсіонери до стін адміністрацій по всій Україні. У Києві майже 2000 колишніх силовиків різних структур блокують будинок Уряду.

Довідки, в яких вказано, що пенсію перерахували більшість пенсіонерів таки отримали. З боєм. Але вказана в довідках сума не відповідає тій, яку вони фактично отримують.

Учора мала відбутися нарада між представниками Верховної ради та силових структур, у ході якої мали вирішити це питання. На переговори у складі ініціативної групи пішли й 2 представники з Полтавщини.

«Постанова № 7492, яку підписало 200 нардепів вимагає повністю скасувати ганебні рішення Уряду й виконати Закон. Ще в 1992 році цей Закон прийняли. Діяв до 2017 року, тепер В. Гройсман вирішив його переробляти», - обурюються люди поважного віку, стоячи на морозі перед входом в ОДА.

Військові-силовики кажуть, що якщо їхні вимоги знову не виконають, то будуть перекривати трасу Київ-Харків, погрожують влаштувати під стінами Полтавської адміністрації «пенсійний майдан». Ніхто з представників влади до мітингувальників так і не вийшов.

О. Мороховська

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов